UniFi Cable Cat6 CMR

Model Stok Kodu;

UniFi Ethernet kablosu, UniFi’niz ve plenum dereceli kablolama gerektiren genel iç mekan ağ dağıtımlarınız için tasarlanmıştır.

1000 ft (305 m) uzunluklarda mevcut olan UniFi Cable Cat6, 1 Gbps’ye kadar hızları destekleyen Kategori 6 UTP (Korumasız Bükümlü Çift) kablolamadır. 23 AWG katı bakır iletken çifti ve çift izolasyonunu iyileştiren bir karışma önleyici bölücü kullanır.

UniFi Cable Cat6 CMR (İletişim Çok Amaçlı Kablo, Plenum) kablolama, bir binada havanın tipik olarak sirküle edildiği plenum alanlarında kullanım içindir. Bu alanlar için kablolar, bu alanlarda kullanılabilmelerini sağlamak için katı üretim gereksinimlerine uymalıdır.

Özellikleri:

  • Kategori 6 UTP
  • 23 AWG katı bakır iletken bükümlü çift
  • CMP alev derecesi
  • 1000BASE-T Ethernet uygulamaları için (referans için 600 MHz’e kadar bant genişliği hız testi)
  • 1.000 ft (305 m) uzunluklarda mevcuttur

Hemen Bir “UniFi Cable Cat6 CMR” Sahibi Olun

Wi-Fi neden bu kadar önemli?

Ubnt Unifi Ürünleri Günümüzde otel, Cafe, Restoran ve Kurumsal firmalarda sağlıklı bir kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır..

O zaman İşletmenizdeki kablosuz ağ; sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl tasarlanır? Sorunsuz bir kablosuz internet hizmeti, işletmenizi memnun eden ve onlara talep ettikleri kalitede hizmet sağlamanın en önemli anahtarlarından biridir. Bu değerli hizmet; işletmenizde verimli bir çalışmaya sebep olacaktır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Ubnt PoE Adaptör

Ubnt U installer

Ubnt TOUGHCable