Ufiber OLT

Model Stok Kodu; 

UFiber OLT, 20 km mesafeye kadar fiziksel bağlantılarla GPON bağlantı noktası başına 128’e kadar ONU CPE’yi destekler. Ayrıca, yukarı bağlantı için SFP + bağlantısına sahiptir. UFiber OLT, 1U rafa monte edilebilir, duvara monte edilebilir veya masaüstüne yerleştirilebilir. Yönetim seçenekleri arasında UFiber UI veya UNMS aracılığıyla yapılandırılmış Gigabit Ethernet bağlantı noktası (bant dışı), RJ45 seri konsol bağlantı noktası (CLI) ve uplink (bant içi) bulunur.

Özellikleri:

  • 8 Gigabit Pasif Optik Ağ Bağlantı Noktası
  • 1024 İstemciye kadar destek (PON Portu başına 128)
  • 2.488 Gbps TX ve 1.244 Gbps RX’e kadar
  • İki adet 1G / 10G SFP + Ethernet Bağlantı Noktası
  • Esnek Katman 2/3 Yönetim Özellikleri
  • Yönetim için FastEthernet bağlantı noktası
  • Yönetim için konsol seri bağlantı noktası

Hemen Bir “Ufiber OLT” Sahibi Olun

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

UNMS Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.

Wi-Fi neden bu kadar önemli?

Ubnt Unifi Ürünleri Günümüzde otel, Cafe, Restoran ve Kurumsal firmalarda sağlıklı bir kablosuz internet hizmeti Sunulmaktadır..

O zaman İşletmenizdeki kablosuz ağ; sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl tasarlanır? Sorunsuz bir kablosuz internet hizmeti, işletmenizi memnun eden ve onlara talep ettikleri kalitede hizmet sağlamanın en önemli anahtarlarından biridir. Bu değerli hizmet; işletmenizde verimli bir çalışmaya sebep olacaktır.

Otel Wireless Sistemi

Günümüzün’ otel konukları standart olarak Wi-Fi istemektedir. Bu ise onların tüm cihazları için binanın her yerinde güvenilir bir bağlantı anlamına gelir – tabi ücretsiz olarak.

O halde otelinizdeki Wi-Fi sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl çalışabilir? Wi-Fi konuklara istediği şeyi vermenin ve memnuniyeti artırmanın yanı sıra onları çekecek değerli bir platform yaratır – ve onların tekrar gelmesini sağlar.

UF-OLT
boyutlar 442,4 x 285,6 x 43,7 mm
( 17,42 x 11,24 x 1,72 “)
Montaj Braketleri Olmadan Ağırlık Montaj Braketleri
ile Ağırlık
4.400 kg (9.70 lb)
4.495 kg (9.91 lb)
Maks. Güç tüketimi 40W (SFP Alıcı Vericileri Hariç)
Güç Yöntemi 110 – 240VAC Modular PSU
Güç kaynağı (1) Çalışırken Değiştirilebilir AC / DC 100W PSU (Dahil)
Desteklenen Gerilim Aralığı AC Girişi: 100 ila 240VAC
Buton Sıfırla
İşlemci MIPS 1004Kc 880 MHz Çift Çekirdekli
Sistem belleği 512 MB DDR3, 512 MB NAND
LED’ler
Sistem
PON Veri Bağlantı Noktaları
SFP + Veri Bağlantı Noktaları
RJ45 (MGMT) Bağlantı Noktası
Durum
Bağlantısı / Etkinlik
Bağlantısı / Etkinlik
Bağlantısı / Etkinlik Bağlantısı / Etkinlik
Veri Bağlantı Noktaları Arabirimleri (8) GPON Bağlantı Noktaları
( Bağlantı Noktası başına 2.488 Gbps TX / 1.244 Gbps RX)
(2) 1G / 10G SFP + Bağlantı Noktaları
Seri Konsol Bağlantı Noktası Arabirimleri (1) RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası
(1) RJ45 Seri Bağlantı Noktası
Rafa Evet
Çalışma sıcaklığı -10 ila 45 ° C (14 ila 113 ° F)
Çalışma Nemi % 10 – 90 Yoğuşmasız
Sertifikalar CE, FCC, IC
GPON SFP OLT Alıcı
– Verici (UF-GP-B +)
Tek Fiber, SM SC / UPC, 20 km,
1490 nm TX / 1310 nm RX,
ITU-T G984.2 Sınıf B +