Power Modul MPS 350W AC

Model Stok Kodu; 

Power Modul MPS 350W AC, modüler güç kaynağı üniteleri kullanmak üzere tasarlanmış UniFi® PoE Anahtarları ile uyumlu bir AC-DC PSU modülüdür. Power Modul MPS 350W AC, ilave 350W PoE çıkışı sağlamak için yardımcı PSU olarak veya birincil PSU’ya yedek olarak kullanılabilir.

Özellikleri:

  • Modüler AC – DC Güç Kaynağı Ünitesi
  • 54V, 350W Maksimum Güç Çıkışı
  • Ek PoE Gücü veya Yardımcı Yedekleme Sağlar
  • US-L2-24-POE ve US-L2-48-POE ile uyumlu

Hemen Bir “Power Modul MPS 350W AC” Sahibi Olun

Wi-Fi neden bu kadar önemli?

Ubnt Unifi Ürünleri Günümüzde otel, Cafe, Restoran ve Kurumsal firmalarda sağlıklı bir kablosuz internet hizmeti Sunulmaktadır..

O zaman İşletmenizdeki kablosuz ağ; sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl tasarlanır? Sorunsuz bir kablosuz internet hizmeti, işletmenizi memnun eden ve onlara talep ettikleri kalitede hizmet sağlamanın en önemli anahtarlarından biridir. Bu değerli hizmet; işletmenizde verimli bir çalışmaya sebep olacaktır.

Otel Wireless Sistemi

Günümüzün’ otel konukları standart olarak Wi-Fi istemektedir. Bu ise onların tüm cihazları için binanın her yerinde güvenilir bir bağlantı anlamına gelir – tabi ücretsiz olarak.

O halde otelinizdeki Wi-Fi sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl çalışabilir? Wi-Fi konuklara istediği şeyi vermenin ve memnuniyeti artırmanın yanı sıra onları çekecek değerli bir platform yaratır – ve onların tekrar gelmesini sağlar.

Model Karşılaştırma

RPS-AC-100W
RPS-AC-100W
RPS-DC-100W
RPS-DC-100W
Giriş gerilimi 100-240 38-54VDC
Çıkış gücü 100W 100W
Çalışma sıcaklığı -10 – +40 ° C -10 – +50 ° C
Çalışma Nemi % 90 Yoğuşmasız % 90 Yoğuşmasız