Cloud Key G2 Raf Montaj Aksesuarı

Model Stok Kodu; 

CloudKey G2 veya CloudKey G2 Plus’ınızı Cloud Key G2 Raf Montaj Aksesuarı ile 19 inçlik bir rafa monte edin. Cloud Key G2 ve Cloud Key G2 Plus, temiz ve güvenli bir kurulum için Raf Montaj Aksesuarının arkasına güvenli bir şekilde kilitlenir. Anahtar ön panel ekranı, RJ45 ethernet konektörü, sıfırlama düğmesi ve durum LED’i kolay erişim için ön panelde bulunur.

  • CloudKey G2 ve Cloud Key G2 Plus ile çalışır
  • Temiz kurulum için ön panel ethernet bağlantı noktası
  • Dört kafesli somun ve M6 cıvata içerir

Hemen Bir “Cloud Key G2 Raf Montaj Aksesuarı” Sahibi Olun

Wi-Fi neden bu kadar önemli?

Ubnt Unifi Ürünleri Günümüzde otel, Cafe, Restoran ve Kurumsal firmalarda sağlıklı bir kablosuz internet hizmeti Sunulmaktadır..

O zaman İşletmenizdeki kablosuz ağ; sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl tasarlanır? Sorunsuz bir kablosuz internet hizmeti, işletmenizi memnun eden ve onlara talep ettikleri kalitede hizmet sağlamanın en önemli anahtarlarından biridir. Bu değerli hizmet; işletmenizde verimli bir çalışmaya sebep olacaktır.

Otel Wireless Sistemi

Günümüzün’ otel konukları standart olarak Wi-Fi istemektedir. Bu ise onların tüm cihazları için binanın her yerinde güvenilir bir bağlantı anlamına gelir – tabi ücretsiz olarak.

O halde otelinizdeki Wi-Fi sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl çalışabilir? Wi-Fi konuklara istediği şeyi vermenin ve memnuniyeti artırmanın yanı sıra onları çekecek değerli bir platform yaratır – ve onların tekrar gelmesini sağlar.

CKG2-RM
boyutlar 27,10 x 46,80 x 119,75 mm
(1,07 x 1,84 x 4,71 “)
Ağırlık 172 g
(6,07 oz)
kuşatma Alüminyum
Yönetim Arayüzü UniFi
Ağ Arabirimi (1) 10/100/1000 Ethernet Bağlantı Noktası
Düğmeler (1) Varsayılan Gücü Sıfırla
Güç Yöntemi 802.3af PoE DC 5V, 1A
Güç kaynağı 802.3af PoE veya USB-C 5V, Minimum 1A
Maks. Güç tüketimi 5W
Çalışma sıcaklığı 0 ila 35 ° C (32 ila 104 ° F)
Çalışma Nemi % 20 ila 80 Yoğuşmasız
Sertifikalar CE, FCC, IC