airFiber 4X

Model Stok Kodu; 

Ubiquiti Networks, Ubiquiti’nin kamu güvenliği sektörü için tasarlanmış ilk lisanslı spektrumlu radyo olan airFiber 4X‘i tanıttı. Bu
geniş bant kapasitesinin artan ihtiyacını karşılar ve optimize eder sektör lideri spektral verimlilik ve TDD throughput ile 4.9 GHz radyo bant kullanırlar. airFiber 4X, airFiber ana taşıyıcı bağlantılarını özelleştirmenize veya mevcut Rocket® Noktadan Noktaya (PtP) bağlantılarını yükseltmenize olanak tanır.

Hemen Bir “airFiber 4X” Sahibi Olun

UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır

  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması

Wi-Fi neden bu kadar önemli?

Ubnt Unifi Ürünleri Günümüzde otel, Cafe, Restoran ve Kurumsal firmalarda sağlıklı bir kablosuz internet hizmeti Sunulmaktadır..

O zaman İşletmenizdeki kablosuz ağ; sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl tasarlanır? Sorunsuz bir kablosuz internet hizmeti, işletmenizi memnun eden ve onlara talep ettikleri kalitede hizmet sağlamanın en önemli anahtarlarından biridir. Bu değerli hizmet; işletmenizde verimli bir çalışmaya sebep olacaktır.

Otel Wireless Sistemi

Günümüzün’ otel konukları standart olarak Wi-Fi istemektedir. Bu ise onların tüm cihazları için binanın her yerinde güvenilir bir bağlantı anlamına gelir – tabi ücretsiz olarak.

O halde otelinizdeki Wi-Fi sizin de yararınıza olacak şekilde nasıl çalışabilir? Wi-Fi konuklara istediği şeyi vermenin ve memnuniyeti artırmanın yanı sıra onları çekecek değerli bir platform yaratır – ve onların tekrar gelmesini sağlar.

AIRFIBER 4X
boyutlar 224 x 82 x 48 mm (8,82 x 3,23 x 1,89 inç)
Ağırlık 0,35 kg (0,77 lb)
RF Konnektörleri (2) Hava koşullarına dayanıklı RP-SMA (CHO, CH1)
(1) Hava koşullarına dayanıklı SMA (GPS)
Anten / td> Harici, Manyetik Taban
Güç Kaynağı / td> 24V, 1A PoE Gigabit Adaptör (Dahil)
Güç Yöntemi / td> Ethernet Pimleri 1, 2, 4, 5 (+) ve Pimler 7, 8, 3, 6 (-) üzerinde Pasif Güç
Maks. Güç Tüketimi / td> 12W
Desteklenen Gerilim Aralığı / td> 19-29VDC
Montaj / td> airFiber X Montajı (Roket Montajı Uyumlu)
GPS Kutup Montajı (Dahil)
Sertifikalar / td> CE, FCC, IC
Çalışma Sıcaklığı / td> -40 ila 55 ° C (-40 ila 131 ° F)
AF-4X AĞ ARABIRIMI
Veri Bağlantı Noktası (1) 10/100/1000 Ethernet Bağlantı Noktası
Yönetim Limanı (1) 10/100 Ethernet Bağlantı Noktası
AF-4X SISTEMI
İşlemci IRRESISTIBLE IC
Maksimum Verim 500+ Mbps
Maksimum mesafe 200+ km1
Şifreleme 128 bit AES
işletim sistemi airOS® F
Kablosuz Modları Köle başı

UBNT AİRFİBER 4.9GHZ

Ubnt Airfiber 4.9Ghz Ürünü ile yüksek maliyetli kablolu bir bağlantıya gerek kalmadan kuş uçuşu 1 km ‘den 50 km mesafeye kadar görüntülerinizi veyaz data paketlerinizi merkezine aktarabilirsiniz. Maliyet açısından mevcut kablolu sistemlerden %50 daha uygun olmakla beraber, kurulum ve kullanım açısından daha verimlidir.
Kablo ve kanal çekilmesinin çok zor olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. AirFiber 4.9 Ghz  ile Kablosuz video aktarımı herhangi bir doğal afet ya da olağanüstü bir durumda hiçbir iletişim teknolojisine gerek kalmadan, görüntülerin taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tüm şehir güvenlik sistemlerinde, okul, hastane, emniyet gibi resmi kurumlarda, büyük yerleşim sitelerinde, inşaatlarda, askeri güvenlik bölgelerinde, maden ocaklarında yani kablo ile bağlantının imkansız ya da çok zor olduğu, internetin ve uydu sistemlerinin olmadığı ya da devre dışı kaldığı her alanda  AirFiber 4.9Ghz  modelini rahatlıkla kullanılabilir.

Ubnt AirFiber 4.9Ghz Kullanım Alanları.

•    Organize sanayi bölgeleri
•    Maden Ocakları ve şantiyeler
•    Marinalar ve limanlar
•    Stadyum ve spor tesisleri
•    Üniversite kampüsleri ve okullar
•    Operasyon el Komuta Merkezleri
•    Şehir güvenlik merkezleri
•    Tüm kurumsal ve özel idareler
Kablosuz görüntü aktarımı ile her türlü mobil platform üstünden (emniyet güçleri, askeri güçler, sivil araçlar, güvenlik araçları, helikopter vb.) kesintisiz ve yüksek çözünürlükte görüntü aktarmak mümkündür.  Araçlarına yerleştirilen kamera ile ekibin gördüğü her şeyi gerçek zamanlı olarak merkeze aktarımı sağlanabilir. Kırsal ve dağlık bölgelerde kurulacak video aktarım sistemi ile yangın kontrolü, gözetleme vb. güvenlik kontrolleri gerçekleştirilebilir.

Ekibimiz vermiş olduğu wireless çözümleri

  • Noktadan noktaya wireless çözümleri
  • Noktadan çok noktaya wireless çözümleri
  • İç ortam wireless çözümleri
  • Dış ortam wireless çözümleri

Kablosuz Video Aktarımı Neden Gereklidir ?

Doğal görüntüleme sistemlerinde, görüntü aktarmak için bir bağlantı bulunması zorunludur. Görüntü aktarma işlemi için ikinci bir iletişim ağının kurulması gerekmektedir. Bu aktarım için kullanılan ağın herhangi bir sebeple oluşabilecek arızalar sistemin durmasına sebep olacaktır. Doğal afetler de göz önünde bulundurulduğunda sistem otomatik olarak kapanması söz konusudur. Görüntüleme sistemlerinde amaç güvenlik ve süreklilik olduğuna göre hiçbir nedenle bu aktarımın kesilmemesi gerekmektedir. Bunu da sağlayan tek sistem kablosuz video aktarım sistemidir.